Admiral Dewey

Tiszta fehér, telt virágai alig nagyobbak a 'Jeanne d'Arc'-énál.

Aphrodite

UDNA triploid fajtája, szimpla, levendula színű rózsaszín, nagy virágokkal, dús virágzással.

Ardens

Telt, lilás bíborszínű, sötétebb torokkal, elvirágzáskor kékig halványodik.

Blue Bird

Szinonim neve: 'Oiseau Bleu', szimpla kék virágú, gyakran általánosítanak minden kéket ennek.

Boule de Feu

Dupla „szegfű” virágú, méretes piros-rózsaszín virággal. Hasonlít a 'Lucy'-hez, de a virágai nagyobbak és teltebbek. Hasonlít, vagy ugyanaz, mint a 'Duc de Brabant'.

Coelestis

Szimpla virágok, kék szín piros torokkal, kisebb virágú, mint a 'Blue Bird'.

Diana

UDNA triploid fajtája, szimpla, fehér, nagy virágú, dús virágzással.

Duc de Brabrabant

Telt „szegfű” virágú, jobban szeretik, mint a 'Boule de Feu'-t, talán a lassabb növekedéséért.

Freedom

Féltelt, telt virágú, mályva rózsaszín-piros, a legteltebbeknél na- gyobb, nagyméretű, egészséges levelekkel.

'Floru' (Russian Violet) VIOLET SATIN ®

Szimpla virágú, sötét ibolya- rózsaszín, mély piros torokkal, jó növekedési eréllyel.

Hamabo

Szimpla virágú, halvány rózsaszín, piros torokkal, jó virágméretű, régi fajta.

Hamabo ex France

Leírása mindenben u.a., mint a 'Hamabo'. Különbség csak az erősebb növekedési erélyben mutatkozik.

Helene

Az UDNA triploid fajtája, szimpla, fehér virágú, piros torokkal, nagy méretű, sűrűn álló virágokkal.

Jeanne d'Arc

Telt, tiszta fehér, kis virágú fajta, hasonlít az 'Admiral Dewey'-hez és a 'Ranunculiflorus'-hoz.

Lady Stanley

Telt, világos rózsaszín virágú, piros torokkal. Nagyon hasonló a 'Blushing Bride', a'Gussie' és a 'Leopoldii' fajtákkal.

Lenny

Szimpla, halvány mályvaszínű virágú.

Leopoldi

Telt, világos rózsaszín virágú, kicsit úgy néz ki, mint a 'Lady Stanley'.

Lucy

Telt, pirosas rózsaszín virágú, csüngő habitussal!

Marina BLUE SATIN®

Szimpla, sötétkék, nagy virágú, erős növekedési eréllyel.

BLUE SATIN® Mathilde

Szimpla, pirosba hajló rózsaszín virág, különösen bimbóban és nyíláskor. Nagy virágú, hasonlít a 'Hamabo'-hoz, de erősebb a növekedési erélye.

Melrose

Szimpla, fehér virág, piros torokkal, karcsú, trombita alakkal, közepes virágmérettel, Belgiumból.

Melwhite

Szimpla, halvány fehér virág, nincs torokszín. Hasonlít a 'Melrose'-hoz.

Maike

Szimpla, mély rózsaszín virág, közepes méret, néhány porzó körüli szirom jellemzi. Német nemesítésű.

Minerva

Az UDNA triploidja, szimpla, halványlevendulaszínű, nagy virágú.

Notwoodone Lavender Chiffon

Szimpla, "szellőrózsa" virágú, levendula színű, leheletnyi porzók körüli szirmokkal a közepén. Erős növekedésű fajta.

Notwoddtwo White Chiffon®

Szimpla, "szellőrózsa" virágú, halvány fehér, leheletnyi porzók körüli szirmokkal a közepén. Erős növekedésű fajta.

Pink Giant

Szimpla, tiszta rózsaszín, jó növekedésű, felálló habitusú fajta.

Pink Flirt

Szimpla, leveldula színű virágú. Nem rózsaszín!

Puniceus Plenus

Telt, piros-rózsaszín, hasonlít a 'Lucy'-hez, de tisztább színű és teltebb.

Purpureus Variegatus

Sötét, vöröses barna bimbójú, soha ki nem nyíló, krémes sárgával tarkított zöld lombú, a 'Meehanii'-nál sokkal jobb fajta.

REd Heart

Szimpla, fehér virágú, piros torokkal, erős növekedéssel.

Totus Albus

Szimpla, halvány fehér virágú, fehér torkú, gyenge növekedésű és virágzású.

Woodbridge

Szimpla, pirosas rózsaszín virágú, piros torokkal.